Žijte originálně

Nákup

Jakým způsobem zasíláte zboží?
Zboží Vám zasíláme prostřednictvím České pošty. V den odeslání Vám přijde email s kódem pro sledování zásilky službou Track & Trace, prostřednictvím které můžete svou zásilku online sledovat. Doba uložení balíčků na doručovací poště je standardně 7 dní s možností prodloužení příjemcem.
 
Zboží na Slovensko Vám zašleme prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku. V den odeslání Vám přijde email s kódem pro sledování zásilky službou Track & Trace, prostřednictvím které můžete svou zásilku online sledovat. Doba uložení balíčků na doručovací Slovenské poště je standardně 18 dní.
Posíláte zboží i do zahraničí?
Zboží posíláme zákazníkům v České republice i na Slovensko.
Jak dlouho trvá doručení balíku?
Doporučenou zásilku očekávejte obvykle 2 – 3 dny po její podání. U zboží na objednávku je dodací lhůta 3-8 týdnů, záleží na dostupnosti zboží u našich dodavatelů.

Platba

Jak mohu provést platbu?
Převodem
Po vyplnění a odeslání objednávky uhraďte příslušnou částku na náš bankovní účet. Veškeré údaje potřebné pro provedení převodu obdržíte v emailu po odeslání objednávky. Nezapomeňte uvést variabilní symbol Vaší objednávky. Ihned po obdržení částky na náš účet Vám bude zboží odesláno.
Hotově
Tuto možnost lze zvolit pouze při osobním odběru. Platbu za objednávku provedete při odběru zboží.
Dobírka
Platíte až při převzetí zboží na České poště.

ON-LINE platební bránou na našich stránkách.

Je online platba zabezpečená?

Platba kartou přes internet je bezpečná. Pro platbu využíváme platební bránu GP WebPay.

Objednávka a vrácení zboží

Mohu svou objednávku zrušit nebo změnit?

Pokud po odeslání objednávky zjistíte, že v objednávce potřebujete cokoliv změnit nebo objednávku zrušit, informujte nás neprodleně na …

Potřebuji se pro vytvoření objednávky registrovat?

Pro objednání zboží není nutná registrace.

Můžu vrátit zakoupené zboží?

U nás zakoupené zboží můžete vrátit bez udání důvodu během zákonné 14 denní lhůty od data jeho převzetí. Platí to i na objednávky s osobním odběrem. Právo se nevztahuje na objednávky v rámci obchodní či podnikatelské činnosti, tedy pokud je na faktuře uvedeno vaše IČ.

Updating…
  • Žádné produkty v košíku.
Rolovat nahoru